بارگذاري...
حذف باج افزار | رمزگشایی باج افزار | ریکاوری اطلاعات2021-06-10T20:59:21+04:30

حذف باج افزار و بازیابی فایل های آلوده به ویروس Ransomware و رمزگشایی باج افزار

اگر نرم افزار مالی و اداری شما دچار باج افزار یا باج گیر شده است، خیالتان راحت باشد ما با داشتن یک تیم کاملا حرفه ای و متخصص، دیتابیس شما را ریکاوری می کنیم. مواردی که قابل ریکاوری هستند عبارتند از تمام نرم افزارهای مالی و اداری، SQL Server , Oracle , PDF , MySQL , Access را در کمتر از 24 ساعت ریکاوری می کنیم. حذف باج افزار را به ما بسپارید

باج‌ افزارها یا باج‌ گیرها (ویروس Ransomware) گونه‌ای از بدافزارها هستند که دسترسی به سیستم را محدود می‌کنند و ایجاد کننده آن برای برداشتن محدودیت درخواست باج می‌کند. این درخواست اغلب بصورت بیت کوین می‌باشد، توجه داشته باشید که هر بیت کوین چندین هزار دلار قیمت دارد.

مرحله اول [ارزیابی کاملا رایگان]
ابتدا به خاطر داشته باشید که تیم ما برای بازیابی داده‌های رمز شده، به صورت کاملا رایگان یک ارزیابی کامل از سیستم عامل، فایل‌ها و دیتابیس‌های شما انجام می‌دهد و پس از این بررسی مشخص می‌گردد میزان آسیب و نوع باج افزار چه چیزی است.

مرحله دوم [شناسایی خانواده باج افزار]
متخصصین ما خانواده باج افزار را شناسایی می کنند، این شناسایی به ما کمک می کند تا بتوانیم برترین روش های بازیابی اطلاعات را به کار بگیریم.

سرور را خاموش کنید

قطعا باج افزارها هر روز متدهای پیشرفته‌تری را روی قربانی‌ها اجرا می‌کنند بهترین توصیه ما به شما این است که اگر دچار باج افزار شدید، حتما سرور را خاموش کنید. هر چقدر سرور آسیب دیده روشن باشد باجگیر هم ممکن است در شبکه تکثیر شود و هم روال کار خودش را پیچیده‌تر کند.

مرحله سوم [بررسی اطلاعات و تلاش برای بازیابی فایل‌ها و اطلاعات]
در بسیاری از موارد رمزگذاری و بازیابی باج افزار حتی در یک باج افزار خاص هم متفاوت است. مهندسان ما وضعیت دیتابیس‌ها و بانک های اطلاعاتی را بررسی خواهند کرد تا بهترین شیوه را برای بازگرداندن اطلاعات شما را ارائه کنند.

مرحله چهارم [بازیابی ویروس Ransomware]
در این مرحله ما تمام اطلاعات شما با استفاده از متدهای حرفه ای رکورد به رکورد از بانک اطلاعاتی استخراج می کنیم اگر رمزگشایی امکان پذیر باشد، ما میتوانیم فرایند بازیابی باج افزار را با خیال راحت انجام دهیم، و دیتابیسهای شما را به حالت آماده بکار بازگردانیم. در غیر اینصورت باید با توجه به راهکارهای تجربی و متدهای مختلف بازیابی اطلاعات شما را بازگردانی کنیم.

درخواست حذف یا پیشگیری باج افزار


شما کدام نرم افزارهای مالی و اداری را ریکاوری می‌کنید؟2019-11-09T08:46:25+03:30

ما با استفاده از یک تیم کاملا متخصص و حرفه‌ای، تمامی نرم افزارهای مالی و اداری اعم از راهکاران، پیوست، سپیدار، هلو، محک، تدبیر و… را ریکاوری می‌کنیم. در حقیقت ما چون شناخت کاملی بر روی SQL Server داریم پس بانک اطلاعاتی یا به نوعی دیتای شما را که آسیب دیده است می‌توانیم ریکاری کنیم.

شایان ذکر است ما توانسته‌ایم دیتابیس‌های MySQL , Oracle , Access و همچنین فایل‌های PDF را نیز بازیابی کنیم.

روی سرور یا سیستم ما باج افزار افتاده است، چه کار کنیم؟2019-11-09T09:08:52+03:30

مهمترین کاری که باید بکنید این است که ابتدا سیستم یا سرور خود را خاموش کنید. به هیچ عنوان سراغ ریکاوری هارد نروید. باج افزار مانند باتلاق است هر چقدر بیشتر و بدون تخصص دنبال ریکاوری‌های مختلف بروید سطح آسیب پذیری را بالا خواهید برد و در انتها امکان ریکاوری وجود ندارد، پس لطفا کاری نکنید که ما هم نتوانیم ریکاوری را انجام دهیم.

چگونه با شما ارتباط بگیریم؟2020-02-09T10:39:16+03:30

برای اینکه بتوانیم روی باج افزار شما کار کنیم، راه‌های ارتباطی گوناگونی داریم، لطفا با استفاده از راه‌های زیر با ما تماس بگیرید.

  • بالافاصله درخواست حذف باج افزار را ثبت کنید (پیشنهاد می‌گردد)
  • با شماره ثابت 17  00  07  91  –  021   داخلی  4 تماس بگیرید.
  • با شماره موبایل 09101069883 تماس بگیرید.
آیا شما شرکت هستید، دفتر شما کجا است؟2020-08-02T10:35:26+04:30

بلی ما یک شرکت معتبر در حوزه مدیریت دیتابیس و هوش تجاری هستیم. کار ما کلا بازی با دیتا است محصولات SQL Server را به خوبی می‌شناسیم و تخصص ما در حوزه دیتابیس است. اسم شرکت ما فناوری اطلاعات نیک آموز است که به شماره 500011 در تهران به ثبت رسیده است.

آدرس دفتر: تهران، یوسف آباد، خیابان ابن سینا، خیابان سی و سوم، پلاک 29 واحد 2 شرکت نیک آموز
تلفن:  17  00  07  91  –  021   داخلی  4

مدت زمان ریکاوری دیتا چقدر است؟2019-11-09T09:48:03+03:30

ما سعی می‌کنیم تا در کمتر از 24 ساعت دیتابیس و فایل‌های شما را تحویل دهیم. پس خیالتان راحت باشد.

اگر می‌خواهید در کمتر از 24 ساعت دیتای خودتان را ریکاوری کنید، درخواست را ثبت کنید

ثبت درخواست حذف یا رمزگشایی باجگیر (ریکاوری اطلاعات)